вівторок, 30 квітня 2013 р.

Випадкове фото. Прибуття вечірнього потяга.

Я часто собі уявляв реакцію перших глядачів у першому кінозалі під час демонстрації першої публічної стрічки "Прибуття потяга". Очевидці казали, що вони були вражені. Деякі дами навіть губили свідомість. Проте набагато більше асоціацій виникло у мене від світлини відомої болгарської майстриці Димитрини Васил'євої. Хто стане попутником у вечірньому потязі цієї чарівної панянки? Спробуємо уявити собі, що світ ідеальний і покидьків не існує за визначенням...

четвер, 25 квітня 2013 р.

Карма Андрія Єрмоленка.

Певний час тому мене зацікавили деякі креативні, мож навіть сміливі малюнки, що інколи опинялись на титульній сторінці часопису "Тиждень". Не складно було дізнатись, що автором цих робіт є митець (як він сам себе визначає) Андрій Єрмоленко.
Цитата1 - "Не вірю людям, які кажуть -  я малюю для себе. Коли людина малює і створює для себе – це людина або егоїст схиблений, або боягуз, що боїться критики!"

Дехто вважає Андрія одним з батьків мистецького стиля в Україні, що чітко окреслює поняття - жлоб-арт. Як на мене причепити ярлика до митця не складно. Складніше почути, що він хоче сказати. Давайте сробуємо разом.




Краншип. Ассоль з Керчі.

В офіційному релізі до діяльності компанії "Краншип" ДП з українського міста Керч читаємо - "Краншип - це сучасний суднобудівний завод, що володіє досвідом, знаннями і технічними потужностями, які дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності. В даний час ми спеціалізуємося на будівництві буксирів, барж, плавкранів і плавучих перевантажувальних комплексів."
Але не потрібно забувати, що кожного моряка на суходолі чекає своя Ассоль. Чекають вони зазвичай у цехах та на території "Краншипу". Саме це і розповів нам запрошений для фото-фіксації Олександр Мордерер у притаманному йому стилі. За узгодженням з керівництвом підприємства він розмістив портрети різних Ассолей у календарі компанії на 2013 рік.Зауваження, що календар російскомовний риторичне. При погляді на ту чи іншу Асолю - чи то мову, чи то язик просто відбирає...

середа, 24 квітня 2013 р.

Еротична азбука Меркурова.

Секс у СРСР був. Принаймні у 1931 році... Ще й який! Сьогодні вже важко сказати, яким чином сталася "на руку ковінька", але Сергій Димитрович Меркуров саме під час буйства влади Сталіна став одним з перших скульпторів-монументалістів, що отримали державні(!) замовлення на виготовлення величних пам'ятників Леніна і Сталіна. Саме він створив 49-ти метровий монумент Леніну у Єревані, гігантських Леніна і Сталіна, що зустрічали тих, хто прямував Каналом імені Москви... Отримав звання народного художника СРСР у буремному 1943 році. Але справжня "народність" Сергієм Дмитровичем проявилась у його "Радянській Еротичній Азбуці".


пʼятниця, 12 квітня 2013 р.

Справжня квіточка Kate Upton у часописі Sports Illustrated.

Маю надію, що поява 20-річної американсьої моделі Кейт Аптон(Kate Upton), серед найпопулярніших фотомоделей нарешті принесе у цей бізнес більше природності і спражньої жіночності.
А щоб булька з носа вискочила тим, хто обізвав цю Квіточку "жирним поросям".
Їхні мізки напевно так само страждають від анорексії як і все інше. Тому залишимо їх на одинці з їхніми комплексами і сумнівами, а самі...

...Самі подякуєм майстрам жіночої краси з часопису Sports Illustrated, що інколи забувають одягати на моделей купальники, проте не забувають хоча б дещо домалювати за допомогою фарби та фотошопу. Інколи з тим домалюванням вони переборщують, але краса... вона непереборна!



Двигун. Ford змінює орієнтацію.

Придивіться до задоволенного обличчя на задньому плані. Впізнаєте? Ні? Уважніше... Це Сільвіо Бєрлусконі. Тепер впізнали? До чого він тут?

Автогігант Ford, що завжди вирізнявся у рекламному креативі певною консервативністю вирішив, так би мовити...м-м-м, змінити орієнтацію...  



"Рок - Булава".

Абсолютно природнім є те, що в Україні рок-фестивалі ростуть як гриби після дощу. І подібно до грибів, вони з'являються, розвиваються, живуть і... в залежності від подальших умов демострують ознаки своєї присутності. І це добре. Різні форми і формати, стилі та смаки врешті решт визначають те що цікаво сьогодні українцю. Бо саме ми з Вами голосуємо своєю цікавістю до запропонованих проектів.
"Рок-Булава" на загальному фоні виглядає молодо, агресивно та перспективно. Слоган фестивалю говорить за себе - "Вдаримо булавою по попсі", що з одного боку вказує напрямок головного удару, а с другого одразу місце по якому буде нанесено цей удар. Як на мене то... гуманно. Травми м'яких тканин зазвичай не летальні, проте ефективні.

понеділок, 8 квітня 2013 р.

Випадкове фото. Інна Мікітась - Сутінкова Квіточка.



Самотній сум розіп’ятої п’ятниці,
Зітхає день у сутінках годин,
Бо він один.
Нема йому порадниці
Над мороком непрощених провин.
Зітхає день.Не плаче – лиш зітхає,
Бо хмарам сліз проронених шкода.
Чия біда
У тім, що затихає
Комусь привиджена часу хода…
Комусь намічена на серця матриці.
А втім, зітхаючи, і день, і ніч
Із протиріч
Розіп’ятої п’ятниці
Тікають в сон суботніх протиріч…

(вірш  Анна Багряна)




Кращі українські фільми 2012-го року. Обирай та дивись.

Українським ми звемо кіно, що було знято в Україні. Стосовно мовних критеріїв... обійдемо їх боком, бо тоді українського кіна буде на заячий скік.
Проте 2012 рік відзначився певним пожвавленням. Отже представляю десять найвизначніших стрічок.
Читай та дивись під катом.





пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Micaela Schaefer - Квіточка і Пасхальний Кролик.

Micaela Schaefer, німецька красуня вже давненько турбує не тільки німецьке лібідо. Голосно про себе вона заявила, коли вибухнула своєю появою на презентації фільму "Люди у чорному 3". Пізніше дуже еротично "підтримала" німецьку збірну з футболу під час "Євро 2012", тим самим без сумніву високо підняла...м-м-м - бойовий дух не тільки німецьких футболістів. А на цьогорічне пасхальне свято Мікаела вирішила перетворитись на справжнього Пасхального Кролика і для цієї мети черговий раз з'явилась біля своїх улюблених Бранденбурзських воріт для ліпшого настрою всіх...е-е-е..., а святкуючих. Дякую тобі Мікаело!






Епічна перспектива.

Прогулючись сторінками своїх друзів на Facebook потрапив на світлину від спільноти StreetArt in Germany.
Було б кльово, якби ті хто потрапить на цей пост на блозі допомогли накреативити гарних підписів під цією дійсно епічною картиною. Ось перше, що прийшло в голову:
- "А город подумал - ученья идут";
- працівник Маріупольського металіргійного комбінату на відпочинку;
- ты тучи разведешь руками?! МЫ тучи создадим....?;
- с высокого старта...