середа, 20 листопада 2024 р.

Вийшов благодійний альбом українських музикантів та 3ОШБр

 

Вийшов альбом «Епоха», який об'єднав 8 музичних проєктів: Хейтспіч, ДК ЕНЕРГЕТИК, Два Два Дев'ять [229], PVNCH, Renie Cares, Проклятий ***, Zwyntar, Пророки та Третю окрему штурмову бригаду. Це перший у світі випадок, коли артисти донатять свої пісні на підтримку військового підрозділу. Усі кошти, виручені за концерт в Києві 7 грудня та прослуховування на стримінгах, підуть на збір на М113. Гроші, зібрані з події, підуть на закупівлю БТР для бійців підрозділу.

 
«Цей альбом — відображення нашої боротьби, підтримки, шаленості й часом суму. Якщо узагальнити — це про епоху, в якій ми живемо. Важливо фіксувати все це в пам’яті нашого суспільства, і цей спільний крок із музикантами — частина цієї великої роботи. Ми вдячні за їхню активну позицію й те, що зробили частиною історії не лише нас, а й кожного, хто буде слухати цей альбом"», — зазначено в пресрелізі.
 
Музичні відео до треків зняли 8 українських режисерів, серед яких, Ілля Дуцик, Саша Туз, Вадим Пінягін. Усі відеороботи різні за емоціями та динамікою.


 
«Коли музиканти виступили з цією ініціативою, ми не могли не підтримати проєкт, адже він надає бригаді додаткову можливість інтегруватися в історичний і культурний контекст нашої країни. Ба більше, це створює новий прецедент у донат-культурі українців — формат, де музикант «донатить» свою пісню, а громадяни підтримують прослуховуванням, адже кошти з монетизації спрямовуються на підтримку бригади. Але, звісно, найголовніше, що такі проєкти сприяють формуванню суспільства активних мілітарі-громадян, які свідомо обирають діяти — чи то на фронті, чи через творчість задля спільного майбутнього», — коментують у 3ОШБр
 
Окрім цього, Дмитро Однороженко, фронтмен гурту Хейтспіч, який частково керував проєктом, розповів, що своєрідним референсом для альбому стала музика В'єтнамської війни — пісні, що були популярні в конкретний період часу та асоціюються з періодом війни між США та В'єтнамом. Це музичне явище охоплює щирий патріотизм, смуток, пацифістські настрої, протест тощо.
 
За словами Дмитра, список артистів формували за запитами бійців та бійчинь 3ОШБр. Він зазначає, що те, що альбом складається з музикантів так званої середньої сцени, вийшло випадково, адже в ньому могли брати участь і попартисти.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар