Тому найближчим часом знайди та подивись фільм "Ролінг Стоунз у вигнанні" і нагадай собі про те, що "Exile on Main Street"(1972), один з найкращих альбомів "ролінгів", був створений саме тут, на віллі Nellcôte. Саме тут на Лазурному березі перебували музиканти та їх технічний персонал під час вимушеної втечі з рідної Англії. Саме тут вони отаборились і народжували той дивовижний коктейль з нового музичного бачення та нових емоцій.
Не будемо зараз перераховувати всіх попередніх власників Nellcôte, проте відзначимо, що побудована вона була ще у 1899 році. Тут бували різні фатальні знаменитості. Достатньо згадати Джона Леннона та Еріка Клептона, а у 1971 Кіт Річардс (Rolling Stones) зняв віллу і вона послужила річним притулком "каменюкам". У парку палацу було змонтовано мобільну студію, у підвалах з гарною акустикою музиканти проводили репетиції і врешті решт записали свій "Exile on Main Street".
Красиві чорно-білі знімки - справа рук фотографа Домініка Тарле.
Universal Music Group вже оголосив про перевидання класичного альбому The Rolling Stones 1972 року "Exile on Main Street".
В нову версію альбому потраплять 10 композицій "роллінгів", які раніше не видавалися, записаних в період роботи над "Exile on Main Street". Серед них пісні "Plundered My Soul", "Dancing in the Light", "Following the River" та "Pass the Wine", а також альтернативні версії "Soul Survivor" і "Loving Cup". Ці пісні були виявлені в архівах вокалістом групи Міком Джаггером(Rolling Stones).
P.S. Втікли тоді хлопці з Англії, маючи проблеми з податками. А у цивілізованих країнах із цим не жартують. Пізніше Роберт Грінфілд написав з цього приводу книгу «Вигнання на Мейн-стріт: Сезон в аду». Хтось скаже - "Лазурний берег - нічого собі АД!" Проте моральний стан "роллінгів" дійсно був на межі. «Дихати у цьому оточенні було тяжко. В усьому було щось гітлерівське, мов би останні дні перед падінням Берліну», — сказав у 2010 роціу Річардс, згадуючи французький період «Exile on Main Street». У цей час він практично кожного дня вживав героїн, до нього на віллу приїзджали знайомі музиканти та письменники, а французька поліція регулярно вимагала припинити постійні оргії (що зрозуміло не знайшло свого відображення на естетичних фото Домініка Тарле). Записуватись було важко. Цьому заважав як стан Річардса так і багато інших проблем. Кінцеве звучання записаному матеріалу було надане вже в однієї зі студій Лос-Анджелесу. Але у результаті альбом «Exile on Main Street» у 2003 году часопис Rolling Stone включив у перелік «500 найкращих альбомів усіх часів» під сьомим номером.
Немає коментарів:
Дописати коментар