четвер, 23 березня 2017 р.

У чому суть здорового харчування...


Спеціалісти із американського Консультативного комітету в галузі харчування назвали продукти, які є основою здорового харчування. Споживаючи їх в необхідній кількості, ви завжди почуватиметесь добре! І мова не про дієти, а про питання яке завжди залишається актуальним що таке здорове харчування? 

  Ми часто чуємо, як спеціалісти сперечаються стосовно дієт — яка з них краща та більше приносить користі, а яку слід уникати. В цьому і полягає проблема: експерти з харчування не можуть дійти згоди. Під час минулорічної доповіді спеціалістів із Консультативного комітету в галузі харчування було сказано, що здорове харчування — це: - більше споживати овочів, фруктів, цільнозернових продуктів, знежирених молочних продуктів, морепродуктів, бобових та горіхів; - не зловживати алкоголем; - зменшити споживання червоного м’яса та ковбасних виробів, продуктів і напоїв з вмістом цукру та виробів з білої муки.
 
Виявляється, все дуже просто! А нещодавно група провідних дієтологів та лікарів підтвердили правдивість цієї фрази на конференції, суть якої полягала в тому, щоб дійти згоди в питанні харчування, зважаючи на інформацію, яка постійно з’являється в ЗМІ на цю тему. Тому що одного дня ми читаємо про шкідливість масла та корисність шоколаду і червоного вина, а на наступний з’являється матеріал із протилежними твердженнями. Причиною цього є те, що дослідники та експерти не можуть дійти згоди. Але і це можна пояснити — щоб прийти до певного висновку в науці про харчування, дослідження повинні тривати дуже довго, і в них має брати участь велика кількість людей. Тому всі результати експериментів — це лише зразок, пов’язаний з певними наслідками в здоров’ї; сказати, що насправді викликає той чи інший результат — набагато важче.

Ще один висновок, до якого прийшли дослідники, полягає в тому, що їжа має і повинна бути: - нешкідливою для здоров’я людини; - нешкідливою для планети (екосистеми, біорізноманіття); - і просто доброю... точніше — смачною. Тому не потрібно вибачатись за споживання смачної їжі. Просто переконайтесь, що вона є частиною рекомендацій, які наука справді підтримує.


Джерело - http://expres.ua/news/2016/05/29/187846-chomu-sut-zdorovogo-harchuvannya

Немає коментарів:

Дописати коментар